Blog

MIESZKANIE W STYLU NOWOCZESNYM

Ekskluzywne meble powstają z materiałów najwyższej jakości – szlachetnych, naturalnych i nierzadko trudno dostępnych. Bezwzględnie królują wśród nich naturalne lite drewno, materiały kamienne, ekskluzywne tkaniny, eleganckie okucia i uchwyty oraz inne biżuteryjne dodatki.

Ekskluzywne połączenie elementów lakierowanych z elementami pokrywanymi naturalnym fornirem, elementy ryflowane oraz te w wysokim połysku są synonimem luksusu. Luksusowe meble nadają niepowtarzalnego charakteru, lekkości i przestronności każdemu wnętrzu. Styl nowoczesny każdy odbiera w sposób indywidualny, w prezentowanych pomieszczeniach króluje nowoczesność form, kolorów i tekstur.

Meble luksusowe wykonywane są z niesamowitą troską o jakość i szlachetność materiałów, wykończeń i estetyki, ręcznie przygotowywanymi elementami, kładzionym ręcznie lakierem w półmacie, okładzinami frontów z niecodziennymi teksturami i kolorami.

Choć salon od zawsze traktowany był jako centrum domowego życia, tak z biegiem lat stał się on jeszcze bardziej funkcjonalny. W nowoczesnych aranżacjach często bowiem jest łączony z aneksem kuchennym i jadalnią, przez co wystrój modnie urządzonego salonu musi być jeszcze bardziej przemyślany. Czym więc charakteryzują się obecne trendy wnętrzarskie?

Modnie urządzony salon to przede wszystkim ponadczasowe, funkcjonalne rozwiązania, które wprowadzą do wnętrza komfortową, przytulną atmosferę z domieszką elegancji. Zaznaczmy, że trendy meblarskie zmieniają się dość dynamicznie, jednak ich mądre, przemyślane wykorzystanie, pozwoli na wiele sezonów efektownie urządzić Twój salon.

Nowocześnie urządzone mieszkania to przede wszystkim naturalne materiały, bliskość z naturą i kolory ziemi. W nowoczesnym salonie w kąciku wypoczynkowym zawitają również delikatne, roślinne printy i miękkie, obłe tapicerki sprzyjające wypoczynkowi i kameralnej atmosferze.

Obecnie liczy się Twój komfort i harmonia zestawionych ze sobą mebli. Rozwiązania, które pozwolą odpocząć Ci od pędu dnia codziennego i stworzą przytulną, ale luksusową atmosferę.

Nowocześnie urządzony salon to przede wszystkim przytulne, przestronne pomieszczenie z meblami o nieprzesadzonych formach. Nieskomplikowane dodatki i zachowanie przejrzystości pomieszczenia.