PRYWATNE & KOMERCYJNE PROJEKTY

Nasze usługi

PRODUCKJA MEBLI EKSKLUZYWNYCH TO DLA NAS PRAWDZIWA PASJA Tworzenie pięknych mebli na zamówienie, a zwłaszcza kuchni, które naprawdę odzwierciedlają każdą osobę i dom, jest tym, co nas napędza. Staramy się urzeczywistniać osobowości i marzenia, projektując i budując kuchnie i przestrzenie, które zawsze są wyjątkowe, piękne i całkowicie unikatowe. Staramy się utrzymywać najwyższe standardy we wszystkim, co robimy. Do każdego projektu podchodzimy ze szczególną starannością, 
Projektujemy i budujemy zabudowy meblowe od ponad 12 lat i wierzymy, że sposób, w jaki to robimy, daje naszym klientom możliwie najbardziej praktyczne i piękne ekskluzywne meble jak to tylko możliwe.

Projekt pokoju z dużym lustrem, niskim stołem i dużą przestrzenią
Tworzenie pięknych mebli na zamówienie, a zwłaszcza kuchni, które naprawdę odzwierciedlają każdą osobę i dom, jest tym, co nas napędza. Staramy się urzeczywistniać osobowości i marzenia, projektując i budując kuchnie i przestrzenie, które zawsze są wyjątkowe, piękne i całkowicie unikatowe. Staramy się utrzymywać najwyższe standardy we wszystkim, co robimy. Od zadowolenia klienta po bezpieczeństwo w pracy, skupiamy się na nieustannym ulepszaniu sposobu, w jaki się to robi.

W W.Kitchens dostarczamy kuchnie na zamówienie, bezpośrednio. Oznacza to, że otrzymujesz kuchnię na zamówienie bezpośrednio z naszej produkcji w doskonałej jakości. Projektujemy i budujemy zabudowy meblowe od ponad 15 lat i wierzymy, że sposób, w jaki to robimy, daje naszym klientom możliwie najbardziej praktyczne i piękne meble jak to tylko możliwe.

Konsultacje

W W.Kitchens rozumiemy, jak trudny może być proces zakupu i projektowania pojedynczej kuchni czy całego mieszkania lub domu. Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię krok po kroku  aby zapewnić płynny i bezstresowy proces. 

Do wstępnej konsultacji projektowej potrzebujemy planów pomieszczeń lub wymiarów, takich jak rysunki architekta lub projektanta, odręczne rysunki a także zdjęcia pomieszczeń, detale lub kolory, które lubisz, które dadzą nam wyobrażenie o tym, co chcesz osiągnąć. 

Podczas Konsultacji Projektowej zadamy Ci wiele pytań o to, jak korzystasz ze swojej przestrzeni, aby mieć pewność, że stworzymy projekt, który będzie dla Ciebie idealny, chcemy aby ekskluzywne meble kuchenne na zamówienie były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli jest to projekt zainicjowany i przygotowany przez niezależnych projektantów lub biuro architektoniczne, to oczywiście z wielką przyjemnością zrealizujemy go z wytycznymi wskazanymi przez projektanta.

Na tym etapie również możemy przedstawić wstępny kosztorys.

Biały stół z niebieskimi krzesłami

Konsultacje

W W.Kitchens rozumiemy, jak trudny może być proces zakupu i projektowania pojedynczej kuchni czy całego mieszkania lub domu. Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię krok po kroku  aby zapewnić płynny i bezstresowy proces. 

Do wstępnej konsultacji projektowej potrzebujemy planów pomieszczeń lub wymiarów, takich jak rysunki architekta lub projektanta, odręczne rysunki a także zdjęcia pomieszczeń, detale lub kolory, które lubisz, które dadzą nam wyobrażenie o tym, co chcesz osiągnąć. 

Podczas Konsultacji Projektowej zadamy Ci wiele pytań o to, jak korzystasz ze swojej przestrzeni, aby mieć pewność, że stworzymy projekt, który będzie dla Ciebie idealny. Jeśli jest to projekt zainicjowany i przygotowany przez niezależnych projektantów lub biuro architektoniczne, to oczywiście z wielką przyjemnością zrealizujemy go z wytycznymi wskazanymi przez projektanta.

Na tym etapie również możemy przedstawić wstępny kosztorys.

Projektowanie wnętrz

W.Kitchens oferuje usługi projektowania wnętrz lub tylko konkretnych pomieszczeń takich jak kuchnia.

Dbamy o to aby meble na wymiar Premium były nie tylko piękne, estetyczne i wymarzone ale co ważniejsze funkcjonalne. Cały proces rozpoczynamy od rozmowy na temat potrzeb, tych funkcjonalnych jak i wizualnych, ogólnych marzeń i oczekiwań. Oceniamy przestrzeń, architekturę budynku, wszelkie istniejące plany, pomysły czy inspiracje i zaczynamy układać pożądane style i palety kolorów, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Kolejnie omawiamy zaproponowane przez nas rozwiązania, następnie przedstawiamy wybrany układ i przygotowujemy koncepcję. Ostatni etap to przygotowanie dokumentacji technicznej która trafia bezpośrednio do produkcji po ówczesnej akceptacji.

Salon z szafą oraz umeblowaniem

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

W.Kitchens oferuje usługi projektowania wnętrz lub tylko konkretnych pomieszczeń takich jak kuchnia.

Ważnym jest aby zadbać o to aby meble na wymiar były nie tylko piękne, estetyczne i wymarzone ale co ważniejsze funkcjonalne. Cały proces rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu i rozmowy na temat potrzeb, zarówno tych funkcjonalnych jak i wizualnych, ogólnych marzeń i oczekiwań. Oceniamy przestrzeń, architekturę budynku, wszelkie istniejące plany lub pomysły czy inspiracje, zaczynamy układać pożądane style i palety kolorów, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Kolejnie omawiamy zaproponowane przez nas rozwiązania dla układu funkcjonalnego pomieszczenia, uwzględniające wytyczne. Po omówieniu projektu, wybieramy jedną z propozycji lub wprowadzamy zmiany w celu zapewnienia naszym klientom pełnej satysfakcji. 

Następnie przechodzimy do przedstawienia wybranego układu w formie wizualizacji 3D. Przygotowujemy wstępną koncepcję, w oparciu o wcześniej omówione materiały. Pracę na wizualizacjach kończymy w momencie uzyskania pełnego zadowolenia. Ostatni etap to jest przygotowanie przez nas dokumentacji technicznej która jest już tym kończącym elementem bo trafia bezpośrednio do produkcji po akceptacji przez klienta.

Szczegóły – Pomiary – Kontrola

Będziemy chcieli upewnić się, że wszystkie wymiary i szczegóły są prawidłowe przed rozpoczęciem produkcji. Możemy wykonać a nawet preferujemy zrobić nasze pomiary na miejscu o ile jest to możliwe. Jeśli prace są zlecane przez projektanta wnętrz lub architekta odpowiedzialnego za projekt, możemy bazować na wymiarach które zostały przez nich przygotowane.

Przed rozpoczęciem produkcji preferujemy akceptację projektów technicznych przez nas przygotowanych, i zatwierdzenie wszystkich projektów koncepcyjnych przed przystąpieniem do zakupu materiałów i produkcji. 

Zbliżenie na wyspe w kuchni w odcieniach niebieskiego koloru

Szczegóły – Pomiary – Kontrola

Będziemy chcieli upewnić się, że wszystkie wymiary i szczegóły są prawidłowe przed rozpoczęciem produkcji. Możemy wykonać a nawet preferujemy zrobić nasze pomiary na miejscu o ile jest to możliwe. Jeśli prace są zlecane przez projektanta wnętrz lub architekta odpowiedzialnego za projekt, możemy bazować na wymiarach które zostały przez nich przygotowane o ile wezmą za to odpowiedzialność.

Przed rozpoczęciem produkcji preferujemy akceptację projektów technicznych przez nas przygotowanych, i  zatwierdzenie wszystkich projektów koncepcyjnych przed przystapieniem do zakupu materiałów i produkcji. 

Kremowa kuchnia z niebieską wyspą

PROJEKTOWANIE MEBLI KUCHENNYCH

Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu i jak wielu uważa najbardziej aktywne miejsce na planie codziennego życia. Dlatego ważnym jest aby zadbać o to aby meble kuchenne były nie tylko piękne, estetyczne i wymarzone ale co ważniejsze funkcjonalne. Cały proces rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu i rozmowy na temat potrzeb mieszkańców, zarówno tych funkcjonalnych jak i wizualnych, ogólnych marzeń i oczekiwań. Kolejnie omawiamy zaproponowane przez nas rozwiązania dla układu funkcjonalnego pomieszczenia, uwzględniające wytyczne. Po omówieniu projektu, wybieramy jedną z propozycji lub wprowadzamy zmiany w celu zapewnienia naszym klientom pełnej satysfakcji. Następnie przechodzimy do przedstawienia wybranego układu w formie wizualizacji 3D. Przygotowujemy 2 propozycje koncepcyjne, w oparciu o wcześniej omówione materiały. Pracę na wizualizacjach kończymy w momencie uzyskania pełnego zadowolenia. Ostatni etap to jest przygotowanie przez nas dokumentacji technicznej która jest już tym kończącym elementem bo trafia bezpośrednio do produkcji po akceptacji przez klienta.

Jeśli realizujemy projekt meblowy w naszej fabryce wówczas – PROJEKT GRATIS!

Duży stół w kuchni

Nasza stolarnia

Nasi doświadczeni rzemieślnicy przekształcają surowce w perfekcyjnie wykończony projekt. Wypełniamy lukę między tradycyjnym wykonaniem a najnowszymi osiągnięciami technicznymi, łącząc unikalne umiejętności stolarskie i najnowocześniejsze techniki produkcyjne. Wykorzystując tradycyjne rzemiosło i precyzyjną technologię, nasz zespół stolarski oferuje naszym klientom niemal nieograniczony wybór materiałów, wraz z nieskończonym wyborem kolorów i okuć, aby zapewnić piękną przestrzeń, która w unikalny sposób odzwierciedla jej właścicieli.

Tutaj wszystkie nasze piękne meble są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i specyfikacjami. Nasz zespół przez lata ewaluował, przesuwając granice, aby oferować najlepsze, najbardziej stylowe i innowacyjne rozwiązania w projektowaniu mebli na miarę tych wymagających czasów.

AGD

Przy zakupie ekskluzywnych mebli kuchennych jednym z ważniejszych elementów jest dobór odpowiedniego AGD.

W tym zakresie wspieramy naszych klientów, przedstawiamy odpowiednie propozycje sprzętu domowego dopasowane do oczekiwań funkcjonalnych, wizualnych i budżetowych. 

Klienci mogą ale nie muszą skorzystać z naszej oferty, jednak pełna lista AGD musi być określona przed rozpoczęciem produkcji kuchni. 

Realizacja

Po potwierdzeniu wszystkich pomiarów i innych szczegółów możemy rozpocząć produkcję! Wszystkie nasze kuchnie i meble są wykonywane ręcznie w naszej pracowni w Polsce, a każdy element zostanie wykonany ręcznie dokładnie według specyfikacji w Twoim zamówieniu. Nasza pracownia wykorzystuje najwyższej jakości wszystkie materiały, od ekologicznego drewna, którego używamy, po najlepsze dostępne prowadnice i zawiasy.

Harmonogram prac zostanie nakreślony i uzgodniony a gdy Twój projekt zostanie ukończony w pracowni, skontaktujemy się, aby zorganizować dostawę i ustalić termin montażu.

Wizualizacje projektu kuchni z małą wyspą

Realizacja

Po potwierdzeniu wszystkich pomiarów i innych szczegółów możemy rozpocząć produkcję! Wszystkie nasze kuchnie i meble są wykonywane ręcznie w naszym warsztacie w Polsce, a każdy element zostanie wykonany ręcznie dokładnie według specyfikacji w Twoim zamówieniu. Nasza pracownia wykorzystuje najwyższej jakości wszystkie materiały, od ekologicznego drewna, którego używamy, po najlepsze dostępne prowadnice do szuflad i zawiasy do szafek z cichym domykiem. 

Harmonogram prac zostanie nakreślony i uzgodniony. Gdy Twój projekt zostanie ukończony w warsztacie, nasz Manager Fabryki skontaktuje się, aby zorganizować dostawę i ustalić termin montażu.