Blog

PROJEKT SYPIALNI W STYLU HAMPTONS!

CO TO JEST STYL HAMPTONS

Styl Hampton wyróżniający się specyficznym zastosowaniem stylizowanych mebli na tle drewnianych podłóg, które nawiązują do klasycznych form aranżacji wnętrz. Zazwyczaj używane są rodzaje podłóg kontrastujące z pozostałymi meblami.  Jedni wykorzystują bardziej nowoczesne podejście stosując ciemniejsze materiały zmieniając tym samym nieco charakter a inny korzystają z klasycznych jasnych drewnianych desek zachowując nieco bardzo rustykalny wymiar.

Dziś zaglądamy do projektu autorstwa W.Kitchens w domu zlokalizowanym w zalesionej części Starej Miłosnej dzielnicy Warszawy.

Piękna sypialnia z wyjściem na balkon i widokiem na cudowną magnolię za oknem służąca inwestorce głównie za sprawą swojej powierzchni jako pokój odpoczynku a także miejsce pracy i relaksu.

Na podłodze zastosowano ciemną deskę wpadającą lekką w orzechowy kolor.

Aby lepiej okazać STYL Hamptons skorzystaliśmy z możliwości instalacji sztukaterii sufitowych oraz ściennych nadających nieco więcej szlachetności wnętrzom a także utrzymujących styl klasyczny w którym inwestorka czuje się najlepiej.

Wielki tapicerowany zagłówek ukrywa lustra na swoich skrajnych końcach jednocześnie dając dostęp do ukrytej za nimi garderoby z masą miejsca do przechowywania i nadaje nowoczesności i przytulności całemu wnętrzu.

Meble na wymiar stworzone z myślą o inwestorce utrzymane są w klasycznym stylu z dodatkiem koloru niebieskiego na tapecie wprowadzającego powiew świeżości a duże pojemne witryny mieszczą ukochane książki i bibeloty jednocześnie sprawiając wrażenie uporządkowanej przestrzeni.

“ Aranżacja wnętrz w Stylu Hampton, jeden z najpopularniejszych na świecie “